Agro-entrepreneurship Accelerator

Vietų nėra
2018-11-20

Eurazijos sala rytinėje Viduržemio jūros dalyje, į pietus nuo Turkijos – žavingasis Kipras! Šalis  garsėja senovės Graikijos deivės Afroditės sala, nuostabiais paplūdimiais, visus metus saulėtu oru ir labai skaniais patiekalais. Kipro istorinės vietos ir paminklai, išsibarstę po visą salą, taip pat įspūdingi. Kviečiame sudalyvauti jaunimo mokymų projekte „ Agro-entrepreneurship Accelerator ”, kuris vyks Lapkričio 20 – 26 dienomis, Kipre! Kodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

 

VIETA: Larnaca, Kipras

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Kipras, Bulgarija, Graikija, Italija, Kroatija, Čekija, Estija, Vokietija, Vengrija, Latvija, Lietuva, Švedija, Slovakija, Didžioji Britanija, Lenkija, Ispanija, Rumunija

DATA:  Lapkričio 20 – 26 dienomis, 2018

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+) 

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projekto metu bus vykdomos įvairios veiklos, tokios kaip: susipažinimo, komandinio formavimo veiklos, istorijų pasakojimai, šokiai, fizinės veiklos bei daug kitų įvairių bei įdomių veiklų!

Pagrindinė projekto idėja yra žemės ūkio verslo įgyvendinimo mokymai. Siekiant, kad visi prisidėtų prie jaunimo švietimo apie žemės ūkį, buvo sukurta idėja organizuoti inovatyvius, specializuotus tarptautinius mokymus.

Specialūs mokymo tikslai:
– Neformalaus švietimo priemonių teikimas jaunimo darbuotojams / vadovams, siekiant didinti informuotumą apie žemės ūkio verslą;
– Specifinių gebėjimų ugdymas planuojant / vykdant neformalaus ugdymo veiklas, skirtas jaunimui, daugiausia dėmesio skiriant jaunimui kaimo vietovėse;
– Verslumo įgūdžių, skirtų naujų žemės ūkio plėtrai, verslininkų augimo skatinimas;
– jaunimo dalyvavimo žemės ūkyje stiprinimas;
– naujo tinklo sukūrimas, leidžiantis vystyti žiniomis pagrįstą strateginę partnerystę, susijusią su agro verslininkyste.

Kas kviečiami dalyvauti? 

* žmonės, kurie dirba su jaunimu arba yra susidomėję projekto tema ir neformaliaisiais ugdymo metodais;

* motyvuoti dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje;

*kalbantys bent vidutine anglų kalba;

*pasiruošę dalintis savo patirtimi, sugrižę po projekto.

 

 

To dar nebuvo—-> į ši projektą susirinks dalyviai net iš 17 skirtingų šalių!

Be to, gyvensite nuostabiame CACTUS HOTEL!

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)