Privatumo politika

Unique Projects („mes“) esame įsipareigoję saugoti ir gerbti jūsų privatumą ir saugoti jūsų asmeninę informaciją.

Ši politika (kartu su mūsų sistemos naudojimo sąlygomis, mūsų Paslaugų teikimo sąlygomis ir kitais dokumentais, kuriuose nurodyta):

 • informacija apie asmeninius duomenis, kuriuos galime surinkti iš jūsų;

 • informacija apie tai, kaip mes naudojame jūsų asmeninius duomenis;

 • informacija apie tai, kaip mes saugome jūsų duomenis ir informaciją apie Jūsų teises.

Prašome atidžiai perskaityti šią politiką, kad suprastumėte mūsų požiūrį ir taikomą praktiką, susijusią su jūsų asmeniniais duomenimis, ir kaip su jais elgsimės.

Pagal Duomenų apsaugos įstatymą (toliau – Įstatymas), duomenų valdytojas yra Asociacija „Unique Projects“, Europos pr. 122, Kaunas, Lietuva. Įmonės kodas: 303043554, PVM mokėtojo kodas: Ne PVM mokėtoja. Valdanti prekinį ženklą “Unique Projects”.

Galime rinkti ir apdoroti šiuos duomenis apie jus:

 • informaciją, kurią pateikiate mums. Jūs galite pateikti mums informaciją apie jus, užpildydami formą „Uniqueprojects.eu“ (arba „uniqueprojects.eu“ subdomenuose).

 • Tai apima informaciją, kurią pateikiate registruodamiesi, kad galėtumėte dalyvauti projektuose / stovyklose, prenumeruoti mūsų paslaugas, atsakyti į bet kokias apklausas, kurias mes siunčiame jums užpildyti, skelbti medžiagą ir pranešti apie problemas mūsų tinklapyje.

Ši informacija gali apimti:

 • Jūsų vardą ir pavardę;

 • Jūsų adresą;

 • Jūsų el.pašto adresą ir telefono numerį;

 • Jūsų amžių;

 • Jūsų lytį;

 • Jūsų išsilavinimą;

 • išsamią informaciją apie bet kokias nuomones ar skundus dėl paslaugos;

 • informaciją apie jūsų užsakymų įvykdymą.

Jei susisiekiate su mumis, mes galime įrašyti Jūsų pokalbį arba fiksuoti susirašinėjimą el.paštu.

Taip pat galime paprašyti, kad atliktumėte apklausas, kurias naudojame tyrimų ir paslaugos gerinimo tikslais, tačiau jūs neprivalote atsakyti į apklausas.

Kita informacija, kurią mes renkame apie jūsų apsilankymą mūsų tinklapyje. Kalbant apie kiekvieną jūsų apsilankymą mūsų svetainėje, mes galime automatiškai rinkti jūsų apsilankymo informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, srauto duomenis, vietovių duomenis, internetinius žurnalus ir kitus ryšių duomenis. Be to, mes galime rinkti informaciją apie jūsų kompiuterį, įskaitant, jei įmanoma, jūsų IP adresą, operacinę sistemą ir naršyklės tipą, dėl sistemos administravimo gerinimo ir pranešti bendrą informaciją mūsų reklamuotojams. Mes taip pat galime surinkti informaciją apie šaltinius, per kuriuos pasiekiate mūsų tinklapį. Ši informacija naudojama paslaugos teikimo tikslais.

Naudodamiesi mūsų mokama paslauga, Jūsų bus paprašyta pateikti finansinę informaciją – nurodyti banką ir sąskaitos numerį tame banke. Mokėjimų apdorojimą vykdo trečiosios šalys ir atskiras saugus serveris. Mes nekaupiame banko kortelių informacijos mūsų serveriuose.

Kaip mes naudojame jūsų asmeninę informaciją

Sukauptą informaciją apie Jus mes naudojame šiais tikslais:

 • teikiant Jums informaciją ar paslaugas, kuriomis naudojatės mūsų tinklapyje;

 • vykdant savo įsipareigojimus, kylančius iš visų Jūsų ir mūsų sudarytų sutarčių;

 • siunčiant Jums informacinius naujienlaiškius / pranešimus apie mūsų galimybes;

 • teikiant Jums informaciją apie galimybes, kurios yra panašios į tas, kurias jau įsigijote arba kuriomis domėjotės;

 • leidžiant jums dalyvauti interaktyviosiose mūsų paslaugose, kai nuspręsite tai padaryti;

 • pranešant jums apie informacijos pakeitimus ir užtikrinant, kad turinys iš mūsų tinklapio būtų pateiktas efektyviausiu būdu;

 • administruojant mūsų tinklapį ir vidaus operacijas, įskaitant trikdžių šalinimą, duomenų analizę, tyrimus ir statistinius tikslus;

 • kaip dalį mūsų pastangų saugant mūsų svetainę ir kontroliuojant faktinę ar įtariamą apgaulingą veiklą;

 • vykdant reklamos nukreipimus;

 • įvertinant mūsų paslaugos efektyvumą.

Slapukai

Mūsų tinklapyje naudojami slapukai skirti Jus atskirti nuo kitų mūsų svetainės naudotojų. Tai padeda mums suteikti Jums gerą kliento patirtį, kai naršote mūsų tinklalapyje, leidžia mums tobulinti mūsų sistemą ir teikti geresnę bei labiau individualizuotą informaciją.

Kur mes saugome jūsų asmeninius duomenis

Duomenys, kuriuos mes renkame iš jūsų, gali būti perkelti į Europos ekonominę erdvę (toliau – EEE) ir joje saugomi. Juos taip pat gali tvarkyti darbuotojai, dirbantys ne EEE, kurie dirba mums ar vienam iš mūsų tiekėjų. Pateikdami savo asmens duomenis sutinkate su šiuo perdavimu, saugojimu ir apdorojimu. Mes imsimės visų būtinų priemonių, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos.

Visa Jūsų pateikta informacija mums, yra saugoma mūsų saugiuose serveriuose. Bet kokias mokėjimo operacijas trečiosios šalys atliks per šifruotus ryšius, naudodamos SSL technologiją. Kai mes jums duosime (ar pasirinkę jūsų pasirinktą) slaptažodį ar API raktą, leidžiantį Jums pasiekti tam tikras mūsų sistemos ar programų dalis, arba pakviesite komandos narius pasiekti tam tikras mūsų svetaines ar programas, būsite atsakingi už informacijos saugojimą – šis slaptažodis ar API raktas yra konfidencialus. Mes prašome su niekuo nesidalinti slaptažodžiu ar API raktu.

Deja, informacijos perdavimas internetu nėra visiškai saugus. Nors mes padarysime viską, kad apsaugotume Jūsų asmeninius duomenis, negalime garantuoti, kad Jūsų duomenys bus perduodami į mūsų svetainę, o bet koks perdavimas yra Jūsų pačių rizika. Gavę Jūsų informaciją, mes stengsimės užkirsti kelią neteisėtam informacijos naudojimui, taikydami griežtas procedūras ir saugos funkcijas.

Jūsų informacijos atskleidimas

Mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją pasirinktoms trečiosioms šalims, kai:

 • „Unique Projects“ arba Unique Projects turtą įsigijusi trečioji šalis atitinkamai perduoda informaciją trečiajai šaliai;

 • analizių teikėjai padeda mums tobulinti ir optimizuoti mūsų svetainę;

 • tai reikalinga teisėsaugos agentūroms ar kitoms trečiosioms šalims toliau nurodytais tikslais.

Mes taip pat galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims, jei esame įpareigoti atskleisti ar dalytis Jūsų asmeniniais duomenimis, kad būtų laikomasi bet kokių teisinių įsipareigojimų, ar siekiant įgyvendinti arba taikyti mūsų svetainės naudojimo sąlygas, mūsų taisykles ir nuostatas bei kitus susitarimus arba apsaugoti Unique Projects teises, nuosavybę ar saugumą, mūsų klientams ar kitiems asmenims. Tai apima keitimąsi informacija su kitomis įmonėmis ir organizacijomis, sukčiavimo aptikimo ir apsaugos bei kredito rizikos mažinimo tikslais.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę prašyti mūsų neperduoti ir nenaudoti jūsų asmens duomenų rinkodaros tikslais. Paprastai informuosime Jus (prieš renkant Jūsų duomenis), jei mes ketiname naudoti Jūsų duomenis tokiais tikslais arba ketiname atskleisti informaciją tretiesiems asmenims tokiais tikslais. Galite pasinaudoti savo teise užkirsti kelią tokiam duomenų apdorojimui atsisakę prenumeratos iš mūsų naujienlaiškio ir kitų pranešimų. Taip pat galite pasinaudoti teise bet kuriuo metu susisiekti su mumis el. paštu info@uniqueprojects.eu

Duomenų apsaugos įstatymas suteikia Jums teisę susipažinti su informacija apie Jus. Jūsų teisė susipažinti su duomenimis gali būti vykdoma pagal įstatymą. Bet kokiam prieigos prašymui gali būti taikomas 10 eurų mokestis, kad būtų padengiamos mūsų išlaidos, suteikiant Jums išsamią informaciją apie turimą informaciją apie Jus.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje kartais gali būti nuorodų į partnerių tinklus, reklamuotojų ir filialų svetaines. Jei seksite nuorodą į bet kurią iš šių svetainių, atkreipkite dėmesį, kad šiose svetainėse yra privatumo politika ir mes neprisiimame jokios atsakomybės už šias politikos sritis. Prieš pateikdami kokius nors asmeninius duomenis šioms svetainėms, patikrinkite šias taisykles.

Pakeitimai mūsų privatumo politikoje

Bet kokie mūsų privatumo politikos pakeitimai ateityje bus paskelbti šiame puslapyje. Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį, kad galėtumėte juos žinoti.

Kontaktai:

Klausimai, komentarai ir užklausos dėl šios privatumo politikos yra sveikintinos ir turėtų būti siunčiamos adresu info@uniqueprojects.eu

Informacija tinklapio lankytojams

„Unique Projects“ yra internetinis tinklapis, leidžiantis tinklapio lankytojams matyti informaciją apie projektus / stovyklas vykstančius tiek Lietuvoje tiek užsienio šalyse.

Jei turite klausimų apie projektus / stovyklas, duomenų privatumą ar taisykles ir sąlygas, susisiekite tiesiogiai. Taip pat galite rasti kontaktinę informaciją toje pačioje vietoje, kurioje radote originalią nuorodą į projektą / stovyklą.

Jei norite pranešti apie netinkamą sistemos naudojimą arba įtariate apgaulingą projektą / stovyklą, prašome išsiųsti informaciją info@uniqueprojects.eu ir įtraukti projekto / stovyklos nuorodą.