YOUNGDIGI - Unique Projects

YOUNGDIGI

Apžvalga

Didinant jaunimo informuotumą apie skaitmeninės žiniasklaidos kultūrą, skaitmenines galimybes bei atitinkamų įgūdžių svarbą, projekto dalyviai bus geriau pasirengę konkurencingai Europos darbo rinkai. Projekto metu bus įtrauktos formalios ir neformalios veiklos, kurios didins jaunimo supratimą apie verslumą, skaitmeninių medijų raštingumą, to naudojimą praktiškai. Žinios bus įgyjamos kūrybiškai praktikos metu, atliekant veiklas tarptautinėse komandose.

Pagrindinė informacija

Vieta:

Ispanija, Lietuva, Šiaurės Makedonija

Dalyvaujančios šalys:

Lietuva, Turkija, Ispanija, Šiaurės Makedonija

Data:

Rugpjūčio 4 – 10 dienomis

Amžius:

18-26 metai

Finansavimas:

Didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos

Nori praplėsti kultūrinį akiratį ir pagerinti savo verslumo bei skaitmeninius įgūdžius? Registruokis ir sudalyvauk KA2 projekto YOUNGDIGI (For young people : Digital media culture and digital opportunities) susitikimuose:

Digital Entrepreneurship awareness – balandžio 15-20 (15 ir 20 dienos – kelionės dienos) dienomis, 2024, Ispanijoje. LAISVŲ VIETŲ NEBĖRA

Digital Entrepreneurship Activities of Young People – rugpjūčio 4-10 dienomis (4-10 dienos – kelionės dienos), 2024, Lietuvoje.

Digital Media use and values – lapkričio 3-9 dienomis (3-9 dienos – kelionės dienos), 2024, Šiaurės Makedonijoje.

*Registruotis galima į kurį nors vieną projektą arba visus (nurodykite tai konkrečiau registracijos anketoje). 

Šis projektas ne tik padės išmokti kritiškai vertinti technologijas, bet ir suteiks galimybę kartu su jaunuoliais iš skirtingų Europos šalių kurti naujus skaitmeninius sprendimus. Be to, galėsi patirti tikrą kultūrų katilą vienoje vietoje ir susipažinti su naujais draugais.

Junkis prie mūsų ir įgyk geriausią gyvenimo patirtį!

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti viename, keliose arba visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– bus siekiama išlaikyti lyčių lygybę.

  Finansavimo sąlygos:  Projektui Ispanijoje vienam dalyviui bus skiriama 60 eurų dienai pragyvenimui (apgyvendinimui ir maitinimui), kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eurų. Projektui Lietuvoje vienam dalyviui suteikiamas apgyvendinimas ir maitinimas, kelionės išlaidos kompensuojamos iki 20 eurų. Projektui Š. Makedonijoje vienam dalyviui bus skiriama 60 eurų dienai pragyvenimui (apgyvendinimui ir maitinimui), kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eurų.     *Išlaidos kompensuojamos po projekto, pateikus kelionės, apgyvendinimo, maitinimo išlaidų čekius. Rekomendacijos apgyvendinimo ir maitinimo vietoms bus pateikiamos prieš kiekvieną projektą.    **Pirmenybė suteikiama dalyviams, galintiems dalyvauti visuose susitikimuose, tačiau galima registruotis ir į vieną (arba kelis) pasirinktus projektus.   

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija vyksta iki vasario 15 dienos.

 

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Projekto tikslai

  1. Suprasti skaitmeninio raštingumo svarbą ir jo poveikį mokymuisi, švietimui ir darbo rezultatams.
  2. Išmokti naudotis įvairiomis skaitmeninėmis priemonėmis ir rasti jas įvairiose gyvenimo / darbo situacijose.
  3. Pagerinti nuotolinio darbo / mokymosi efektyvumą, kokybę ir saugumą.
  4. Išmokti kritiškai analizuoti socialinių tinklų ir reklamų pateikiamą informaciją.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials