Young People for a green future - Unique Projects

Young People for a green future

Apžvalga

Jaunimas yra ilgalaikis planetos ateities dalyvis, todėl jų veiksmai šiandien turės didelį poveikį aplinkai daugelį metų į priekį. Dalyvaudami išsaugojimo ir tvarumo veikloje, jauni žmonės gali padėti užtikrinti tvaresnę ir sveikesnę ateitį sau ir būsimoms kartoms. Apskritai, jaunimo įtraukimas į aplinkos išsaugojimo ir tvarumo pastangas yra labai svarbus kuriant ekologišką ateitį. Suteikdami jaunimui daugiau galių ir palaikydami jį šiose pastangose, galime padėti užtikrinti tvaresnę ir sveikesnę planetą ateinančioms kartoms.

Norite pakeisti pasaulį? Laikas veikti dabar ir tapti pokyčių dalimi!

Pagrindinė informacija

Vieta:

Marsalokas, Malta

Dalyvaujančios šalys:

Graikija, Bulgarija, Lietuva, Ispanija, Italija, Slovakija, Malta

Data:

Birželio 15-20 dienomis

Amžius:

4 dalyviai (18-23) + 1 grupės lyderis (18+) (bus atsižvelgiama į lyčių balansą)

Finansavimas:

Didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**

Jaunimo mainų projektas ,,Young People for a green future” birželio 15 – 20 dienomis Maltoje kviečia jaunuolius prisidėti prie geresnės ir žalesnės pasaulio ateities, kartu su 40 dalyvių iš Lietuvos, Graikijos, Italijos, Slovakijos Maltos ir Bulgarijos.

Šiame projekte mokysimės analizuoti ir diskutuoti apie  tvaraus gyvenimo būdo svarbą, kartu sieksime padidinti jaunų žmonių aplinkosauginį sąmoningumą, skatinsime gyvenimo būdą, kuris būtų tvarus mūsų planetai ir mažinantis žalingą taršos poveikį. O visų svarbiausia – linksmai ir įdomiai leisime laiką, nuostabioje Viduržemio jūros saloje.

Ar jūs pasiruošę pačiam įdomiausiam vasaros nuotykiui? Paskubėk!

 

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– bus siekiama išlaikyti lyčių lygybę.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Projekto tikslai

  1. Pasinaudoti neformaliojo mokymosi procesu, kad būtų galima geriau pristatyti ir paaiškinti aplinkosaugos problemas savo bendruomenės nariams.
  2. Pagilinti dalyvių kultūrinį pasirengimą pagrindinėmis sąvokomis: aplinkos apsauga, biosfera, klimato kaita.
  3. Keistis patirtimi ir gerąja praktika su kitais projekto dalyviais aplinkos apsaugos klausimais.
  4.  Tobulinti iniciatyvumą, kad būtų galima siūlyti veiksmingus pokyčius, pradedant nuo įgyvendinti „Erasmus+” mainų projektą, parengtą kartu su kitais projekto dalyviais „YPGF: Jaunimas už žalią ateitį”.
  5. Skatinti informacijos ir kultūrinius mainus, kad būtų kuriama darni aplinka grupėje veiklos dienomis, per mokymosi praktikos užsiėmimus ir metodikas.
  6. Suvokti, kad gyvenimo būdas be plastiko yra atsakas į ekstremalias situacijas, su kuriomis susiduriame kiekvieną dieną.
  7. Suprasti, kaip drastiškai sumažinti plastiko keliamą taršą ir rasti naujų alternatyvių metodus.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials