Up4Peace - Unique Projects

Up4Peace

Apžvalga

XXI amžiuje padaugėjo ginkluotų, psichologinių ar kitokio pobūdžio konfliktų, kurie neišvengiamai sukėlė žmogaus teisių krizę kaip niekada anksčiau. Tvari, ilgalaikė taika ir saugumas gali būti pasiekti tik tada, kai bus įgyvendinamos visos žmogaus teisės, o taikos kultūros kūrimas ir palaikymas yra bendras žmonijos iššūkis. Todėl taikos ugdymo tema tapo vis svarbesnė ir platesnėje švietimo srityje, nes skatina žmonių ir visuomenės vystymąsi taikiai, remiantis žalos, tolerancijos, lygybės, pagarbos principais.   Atsižvelgiant į dabartines kritines situacijas, keliančias pavojų taikai visame pasaulyje, svarbu atsižvelgti į taikos ugdymo, kaip priemonės kovojant su jaunimo radikalėjimu, poreikį ir suteikti jaunimo darbuotojams įgūdžių ir žinių apie taikos kūrimą, konfliktų prevenciją ir taikiu būdu išspręsti kilusius konfliktus, kuriuos jie gali perduoti jaunimui neformaliu ir tvariu būdu. Taikos ugdymas turi didžiulį poveikį formuojant požiūrį į taikos prasmę, užkertant kelią konfliktams ir sukuriant sąlygas ilgalaikei taikai.

Pagrindinė informacija

Vieta:

Paryžius, Prancūzija

Dalyvaujančios šalys:

Prancūzija, Švedija, Rumunija, Kipras, Ispanija, Italija, Vokietija, Šiaurės Makedonijos Respublika, Slovakija, Lietuva

Data:

Datos perkeltos į sausio mėnesį ir bus patikslintos.

Amžius:

2 dalyviai (18+)

Finansavimas:

Didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

Meno šedevrų ir Europos istorijos sostinė, meilės ir mados miestas, apie kurį svajoja kiekvienas turistas. Kas tai? Vienintelis ir nepakartojamas PARYŽIUS! Kviečiame tave dalyvauti jaunimo mokymuose  „Up4Peace”, Prancūzijoje! Nepraleisk progos pamatyti garsųjį Prancūzijos miestą, aplankyti Eifelio bokštą ir patobulėti tarpkultūrinėje aplinkoje.

Pažink, pamatyk ir auk kartu su Unique Projects!

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, dirbantys su jaunimu arba motyvuoti dirbti ateityje;

– asmenys, besidomintys žmogaus teisių ir taikos ugdymo temomis;

– jaunimas, motyvuotas dirbti tarptautinėje aplinkoje;

– asmenys, pasiruošę aktyviai dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija vyksta iki gruodžio 30 dienos. 

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK) 

Projekto tikslai

  1. Ugdyti dalyvių supratimą apie taiką, taikos švietimą ir žmogaus teisių ugdymą asmeniniu, tarpasmeniniu ir instituciniu lygmenimis.
  2.  Tirti ir plėtoti dalyvių kompetenciją planuoti, vykdyti ir vertinti neformaliojo švietimo veiklas taikos ugdymo srityje.
  3. Dalintis gerosiomis darbo su jaunimu praktikomis  remiantis įtraukimo, lygybės, visų formų konfliktų ir smurto prevencijos ir sprendimo sąvokomis.
  4. Skatinti Europos bendradarbiavimą tarp jaunimo srityje veikiančių organizacijų Erasmus+ kontekste.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials