THINK CRITICAL, BE LOGICAL - Unique Projects

THINK CRITICAL, BE LOGICAL

Apžvalga

Šiais laikais sunku tiksliai pasakyti, kokie reikalavimai bus keliami asmenims dirbantiems su jaunimu ateityje, todėl svarbu, kad jaunimo darbuotojai ir žmonės, tiesiogiai dirbantys su jaunimu, galėtų ugdyti savo kompetencijas, įgūdžius ir gebėjimus. Dalyvaudami šiame projekte dalyviai mokysis priimti emociškai brandžius ir tinkamus sprendimus, remiantis savo nuomone ir  nedarant įtakos kitiems asmenims. Projektas padės dalyviams suprasti kritinio mąstymo svarbą, mokys būti savarankiškais, iniciatyviais. Projektas bus įdomus ir tuo, kad veiklos bus itin įtraukiančios. Bus naudojami  neformaliam švietimui būdingi metodai, kurie padės ugdyti kritinį mąstymą ir leis atrasti metodus, kaip to mokyti ir kitus: pristatymai, pasaulinė kavinė, teatras, diskusijos, vaizdo įrašų kūrimas ir kitos veiklos. 

Pagrindinė informacija

Vieta:

Brolo, Sicily, Italija

Dalyvaujančios šalys:

Bulgarija, Graikija, Italija, Lietuva, Latvija, Šiaurės Makedonija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Serbija, Ispanija, Turkija

Data:

Rugsėjo 10 – 18 dienomis

Amžius:

2 dalyviai (18+)

Finansavimas:

Didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**

Ar kada nors svarstei, koks geriausias laikas aplankyti Siciliją? Ogi būtent rudenį! Tai pats tinkamiausias laikas keliauti, pažinti naujas kultūras, plėsti akiratį, gerti dar likusius saulės spindulius ir giliai kvėpuoti žiūrint į rudenėjantį peizažą. Tad aplankydamas Italiją vasarą tikrai nesuklysi! Kviečiame tave dalyvauti  jaunimo mokymuose „THINK CRITICAL, BE LOGICAL”, kurie vyks rugsėjo 10 – 18 dienomis, Italijoje! 

Nepraleisk progos ir semkis naujų žinių Italijoje!

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys,  dirbantys su jaunimu arba planuojantys dirbti su jaunimu;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– bus siekiama išlaikyti lyčių lygybę.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija iki rugpjūčio 5 dienos.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK) 

Projekto tikslai

  1. Didinti jaunimo darbuotojų kompetencijas suprasti ir taikyti kritinį mąstymą kasdieniame darbe;
  2. Ugdyti jaunimo darbuotojų kompetencijas kuriant ir valdant veiklą, susijusią su kritiniu mąstymu (žiniasklaidos raštingumas, diskusijos, politinis korektiškumas, netikros naujienos);
  3. Plėsti europinį jaunimo struktūrų bendradarbiavimą pagal naują programą Erasmus+ 2021–2027 m.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials