Sustainably United - Unique Projects

Sustainably United

Apžvalga

Šiuo metu, kai klimato krizė paliečia vis daugiau žmonių, labai svarbu suprasti aplinkosaugos problemas, tvarumo sąvokas ir mūsų veiksmų poveikį planetai, nes tai lemia mūsų sąveiką su pasauliu. Kai esame informuoti apie aplinkosaugos iššūkius ir tvarumo principus, priimame sąmoningesnius sprendimus, kurie mažina žalą mūsų planetai. Šios žinios įgalina mus veikti individualiai ir kolektyviai taip, kad skatintume mūsų ekosistemų sveikatą, užtikrindami geresnę ateitį sau ir ateinančioms kartoms. Tai reiškia, kad reikia suvokti, jog kiekvienas mūsų pasirinkimas – nuo vandens tausojimo iki atliekų mažinimo – prisideda prie didesnių pasaulinių pastangų apsaugoti ir išsaugoti mūsų aplinką.

Pagrindinė informacija

Vieta:

Kaunas, Lietuva

Dalyvaujančios šalys:

Lietuva, Lenkija, Vengrija, Italija

Data:

Balandžio 9 – 18 dienomis

Amžius:

6 dalyviai (16-26) + 1 grupės lyderis (18+) (bus atsižvelgiama į lyčių balansą)

Finansavimas:

Didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 23 eur**

Dėmesio! Ieškome planetos žaliųjų karių ir ambasadorių, kurie nori tapti svarbių pokyčių dalimi. Jei tai tu, junkis į Erasmus+ jaunimo mainų projektą „Sustainably United”, kuris vyks balandžio 9 –  18 dienomis Kaune. Kartu su bendraamžiais iš kitų Europos šalių gilinsime žinias apie aplinkosaugos problemas, klimato krizės iššūkius ir ieškosime įdomių, novatoriškų ir tvarių sprendimų, planetos tausojimui ir saugojimui. O svarbiausia naujų draugų būryje pažinsime kitas šalis ir kultūras ir gerai leisime laiką drauge.

Tvarumas yra ateitis, o tu gali tapti jo dalimi jau šiandien.

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– bus siekiama išlaikyti lyčių lygybę.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija vyksta iki kovo 25 dienos.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Projekto tikslai

  1. Pagilinti dalyvių supratimą apie aplinkosaugos problemas, tvarumo sąvokas ir individualių bei kolektyvinių veiksmų poveikį planetai.
  2. Skatinti dalyvius pritaikyti savo žinias kuriant novatoriškus ir įgyvendinamus sprendimus konkrečioms ekologinėms problemoms spręsti.
  3. Įgalinti dalyvius perteikti savo žinias ir iniciatyvas savo bendruomenėms, skatinant perimti tvarią praktiką ir kurti teigiamų aplinkos pokyčių bangą.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials