Spotting Your Blind Spots - Unique Projects

Spotting Your Blind Spots

Apžvalga

Emocinis intelektas – tai gebėjimas suvokti savo ir kitų emocijas bei panaudoti šias žinias mąstymui ir veiksmams vadovauti. To niekur nemokoma, greičiau įgyjama per mūsų socializaciją (šeimoje, mokykloje, darbo vietoje), tačiau ją galima labai patobulinti ir būtina tobulinti, kad būtų normali socialinė žmonių sąveika, kuri yra bet kokios socialinės veiklos pagrindas ir yra tiek pat svarbūs, kiek pažinimo gebėjimai pvz numatyti išskirtinius darbuotojo rezultatus. Taigi, šiame projekte bus ugdomas jaunimo emocinis intelektas ir kalbama apie jo svarbą, kad asmenys gebėtų priimti labiau tinkamus sprendimus gyvenime.

Pagrindinė informacija

Vieta:

Gyöngyös, Vengrija

Dalyvaujančios šalys:

Graikija, Estija, Čekija, Italija, Bulgarija, Lietuva, Vengrija, Turkija, Rumunija

Data:

Sausio 24-31 dienomis

Amžius:

2 dalyviai (18+)

Finansavimas:

didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 250 eur**. Tiesioginiai projekto organizatoriai taiko 30 eur. dalyvio mokestį.

Kalnų papėdėje įsikūręs jaukus miestelis Vengrijoje, nuostabi gamta, puiki tarpkultūrinė aplinka, naujos pažintys ir nauji draugai, daug naudingų žinių. Kas tai? Tai dar vieni jaunimo mokymai! Nors ši šalis nėra itin  nutolusi nuo Lietuvos, tačiau ji neabėjotinai sužavi kiekvieną savo įspūdinga gamta ir kultūra. Taigi,   kviečiame tave dalyvauti jaunimo mokymuose  „Spotting Your Blind Spots”, kurie vyks sausio 24-31 dienomis, Vengrijoje!

Kviečiame aplankyti naujas šalis kartu su Unique Projects!

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, motyvuoti  geriau suprasti mūsų nesąmoningą šališkumą ir tobulinti emocinį itelektą;

– jaunimas, norintis patoblunti mokymo mokytis kompetenciją;

– jaunimas, kurie siekia būti verslninkais ar lyderiais ateityje;

– asmenys, pasiruošę aktyviai dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK) 

Projekto tikslai

  1. Skatinti supratimą apie žmonių šališkumą ir stereotipus;
  2. Padėti įvertinti santykį tarp šališkumo ir stereotipų, išankstinio nusistatymo ir diskriminacijos;
  3. Išmokyti tinkamai įvertinti šališkumo poveikį sprendimų priėmimui, elgesiui ir santykiams;
  4. Išmokyti nustatyti savo šališkumą ir imtis veiksmų jiems kompensuoti;
  5. Padėti geriau suprasti, ką galima padaryti siekiant pašalinti šališkumą organizacijos lygmeniu.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials