SPEAK UP - Unique Projects

SPEAK UP

Apžvalga

Viešasis kalbėjimas yra viena dažniausiai pasitaikančių baimių. Sunku patikėti, tačiau manoma, kad su viešojo kalbėjimo baime susiduria arti 70 procentų visos žmonių populiacijos. Geriau susipažįstant su mus gąsdinančia situacija bei tobulinant savo įgūdžius galime sumažinti ar net visiškai įveikti baimę. Tai svarbu, nes kiekvienas fasilitatorius, jaunimo darbuotojas, grupės lyderis norėdamas efektyviai atlikti savo darbą, skleisti komandinę dvasią bei užtikrinti, kad kokybiškai dalinaisi turiniu – privalo ugdyti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius. Iš to iškyla šio projekto pagrindinis tikslas – įgalinti mokymų dalyvius tinkamai perduoti savo turimas žinias ar idėjas viešojo kalbėjimo būdu.

Pagrindinė informacija

Vieta:

Kaunas, Lietuva

Dalyvaujančios šalys:

Lietuva, Lenkija, Ispanija, Italija, Vengrija, Rumunija, Graikija, Šiaurės Makedonijos Respublika

Data:

Sausio 31 – vasario 7 dienomis, 2022

Amžius:

4 dalyviai (18+)

Finansavimas:

Didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 20 eur**

Ne kartą sukai galvą, kaip sudominti ir išlaikyti klausytojų dėmesį pristatant būtiną, tačiau ne visuomet įdomią informaciją? Norėtum išmokti drąsiai ir aiškiai išreikšti savo idėjas? O gal vis dar suki galvą ar skaidrėse reikia pateikti daug ar mažai teksto.. Siūlome galimybę atrasti atsakymus į šiuos ir panašius klausimus prisijungiant prie lietuvių komandos jaunimo mokymuose „Speak Up“, kurie vyks sausio 31 – vasario 7 dienomis, Kaune, Lietuvoje. Šie mokymai, tai puiki proga išbandyti bei sutvirtinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius! Taip pat, čia Tu užmegsi tarptautines pažintis ir atstovausi savo šaly savoje šalyje!

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, dirbantys su jaunimu, fasilitatoriai, grupių lyderiai;

– jaunimas, suinteresuotas gerinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius;

– asmenys, pasiruošę aktyviai dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK) 

Projekto tikslai

1. Suteikti jaunimo darbuotojams, grupių lyderiams ar dalyvaujančių organizacijų fasilitatoriams viešojo kalbėjimo įgūdžių, kurie yra reikalingi jų darbo srityje.

2. Analizuoti problemas atsirandančias dėl viešojo kalbėjimo įgūdžių stokos NVO ir jaunimo darbe.

3. Parodyti būdus, kaip projekto dalyviai ir vietos bendruomenės nariai gali įveikti viešojo kalbėjimo baimę bei tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius.

 

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials