Inside out - Unique Projects

Inside out

Apžvalga

Kodėl vieniems patinka matematika, o kitiems dailė? Ką daryti jei tavo asmenybė buria žmones, bet visiškai nesiseka moksluose? Psichologas Gardneris teigė, kad mūsų intelektas yra kur kas daugiau nei intelekto koeficientas. Jis teigė, kad intelektas yra daugybinis – kalbinis, matematinis-loginis, vizualinis-erdvinis, muzikinis, tarpasmeninis, vidinis asmeninis, kaip gamtos jausmas ir egzistencinis centras. Todėl labai svarbu pažinti savo stipriąsias puses ir mokėti jas išreikšti.

Šiuose mokymuose bus mokoma pajusti, atrasti ir ugdyti kiekvieno žmogaus asmeninius skirtingus talentus, o ne vien intelekto koeficientą. Bus mokoma derinti dvi metodikas – tai asmeninį vidinį tobulėjimą su tarpasmeniniu. Siekiama, kad visi jaunimo darbuotojai ar jaunimo lyderiai  savo darbe padėtų jauniems žmonėms tapti geriausia savo versija šiais įtemptais, greitai besikeičiančiais laikais, mokėtų klausytis ir pasitikėti, girdėtų kitus ir konstruktyviai dalyvautų.

Pagrindinė informacija

Vieta:

Trbovleje, Slovėnija

Dalyvaujančios šalys:

Slovėnija, Bulgarija, Italija, Lietuva, Šiaurės Makedonija, Ispanija, Vengrija, Rumunija, Lenkija

Data:

Gruodžio 8-14 dienomis

Amžius:

18+

Finansavimas:

Didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**

Puiki galimybė pasisemti patirties jaunimo mokymuose ,,Inside out”, kurie vyks gruodžio 8-14 dienomis, Slovėnijoje. Mokymų metu su jaunimu dirbantys darbuotojai, jaunimo lyderiai turės unikalią galimybę išmokti du skirtingus metodus intelekto stiprinimui ir galės pagelbėti tai padaryti šalia esantiems jaunuoliams.

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– bus siekiama išlaikyti lyčių lygybę.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Projekto tikslai

  1. Suteikti 22 jaunimo darbuotojams metodikas, skirtas stiprinti tarpasmeninį ir asmeninį intelektą, kad jie galėtų efektyviau dirbti su jaunimu.
  2. Suteikti jaunimo darbuotojams žinių ir įgūdžių, kad jie galėtų pritaikyti šiuos metodus virtualiai ir tiesiogiai bendraujant su tikslinėmis grupėmis (mokytojais, tėvais, bendraamžiais), kurios yra svarbios jaunų žmonių gyvenime.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials