Fly to the next rainbow! - Unique Projects

Fly to the next rainbow!

Apžvalga

Šis projektas kilo iš jaunimo darbuotojų noro suprasti skirtingų grupių, susiduriančių su kultūrine, rasine, lytine, fizine ar padėties visuomenėje diskriminacija, poreikius. Taip siekiant didinti su sunkumais susiduriančių grupių socialinį įsitraukimą vietos bendruomenėje. Taip pat per neformalųjį ugdymą net 26 darbuotojai iš 8 skirtingų šalių dalinsis savo patirtimi, augs ir tobulės kartu, siekdami būti socialiai aktyviais, drąsiais ir pokyčių nebijančiais darbuotojais.

Be to, naudodamiesi pasaulyje pagrįstais ir pripažintais teatro metodais, kartu kursime motyvacinius vaizdo įrašus, kurie bus pristatyti visam pasauliui, siekiant papasakoti įkvepiančias, skatinančias veikti žmonių istorijas.

Pagrindinė informacija

Vieta:

Rovinaglija, Italija

Dalyvaujančios šalys:

Italija, Bulgarija, Graikija, Lietuva, Lenkija, Rumunija, Ispanija, Švedija

Data:

Birželio 7 – 12 dienomis

Amžius:

18+

Finansavimas:

Didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur** (standartiškai), arba iki 320 eur jei atitinka „GREEN TRAVEL” reikalavimus.

Supratimą apie gyvenimą keičiantys, unikalios patirties jaunimo mokymai ,,Fly to the next rainbow!”, kurie vyks birželio 7-12 dienomis, nuostabios gamtos apsuptyje, Italijoje. Dalyviai net iš 8 šalių mokysis, tobulės ir kartu kurs metodus, padedančius geriau suprasti  su sunkumais ir įvairios formos diskriminacija susiduriančias grupes, bei didinti jų socialinę įtrauktį.

Neįkainojama patirtis ir tobulėjimas ieško tavęs!

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– bus siekiama išlaikyti lyčių lygybę.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Projekto tikslai

  1. Apmokyti 26 jaunimo darbuotojus iš 8 Europos šalių naudoti monologinį neformaliojo švietimo metodą, taikomą tarptautiniu mastu, siekiant geriau suprasti nepalankiose sąlygose esančių tikslinių grupių poreikius ir siekiant sukurti didesnę socialinę įtrauktį vietos lygmeniu.
  2. Užmegzti 8 tarptautinių partnerių asociacijų bendradarbiavimą, sukurti bendrą metodą naudojant tas pačias priemones.
  3. Sukurti 6 motyvacinius vaizdo įrašus, kurie bus reklamuojami tarptautiniu mastu, siekiant papasakoti istorijas, kurios gali įkvėpti žmones, organizacijas ir asociacijas veikti kartu.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials