Europa piliečiams programos 15 AEU projekto susitikimas Estijoje - Unique Projects

Europa piliečiams programos 15 AEU projekto susitikimas Estijoje

2004 m. Europos Sąjunga iš esmės pasikeitė, kai ji išsiplėtė iki Vidurio ir Rytų Europos. Sujungti Europos šalis remiantis bendromis vertybėmis, taikos ir solidarumo iniciatyva buvo  Europos Sąjungos plėtros pagrindas prieš 15 metų.

Tad šiame projekte, kuriame dalyvauja 2004 m. į Europos Sąjungą įstojusios šalys Lietuva, Latvija, Lenkija, Estija, bus dalinamasi patirtimi sukaupta per 15 ES praleistų metų. Projekte šalys dalinsis nuomone, patirtimi ir išmokimais apie situaciją jų šalyse prieš ir po įstojimo į ES. Bus dalinamasi, kaip pasikeitė valstybės, žmonių mąstymas, ir kaip ES paveikė žmonių gyvenimus šiose šalyse.

Susitikimo metu buvo dalinamasi, kaip pasikeitė valstybės, žmonių mąstymas ir kaip ES paveikė žmonių gyvenimus šiose šalyse. Buvo aptarti iki šios dienos atlikti darbai, planuojami konkretūs planai dar neįgyvendintiems tikslams ir dėliojamas būsimų veiklų planas likusiems susitikimas kitose partnerių šalyse.

Renginys remiamas Europos sąjungos „Europa piliečiams“ programos. Projektas „15-osios Europos Sąjungos išsiplėtimo metinės“ (15th Anniversary of EU Enlargement).

Testimonials