EQ and Mindfulness in Youth Work - Unique Projects

EQ and Mindfulness in Youth Work

Apžvalga

Mūsų sparčiai besikeičiančioje visuomenėje atokvėpio ir poilsio akimirkos dažnai smerkiamos, todėl bendras streso lygis vis auga ir tai ypač juntama tarp jaunosios kartos atstovų. Norint sukurti tvirtus pamatus naujajai kartai, reikia ne tik žinių. Sąmoningumas ir emocinis intelektas (EQ) atlieka lemiamą vaidmenį suteikiant galių ir formuojant jaunų žmonių gyvenimus. Emocinio intelekto (EI) stiprinimas yra raktas į sėkmę, kurią prognozuoja net 58 %, o produktyvumą gali padidinti net iki 93 %. Ugdydami sąmoningumą sukuriame saugią erdvę, kurioje jaunimas gali susidoroti su iššūkiais, valdyti stresą ir ugdyti atsparumą. Dėmesingumas padeda jiems užmegzti ryšį su esamuoju momentu, skatina savęs pažinimą ir emocinę gerovę. Prisijunkite prie mūsų ir įsisavinkite dėmesingumą ir EQ savo darbinėje veikloje ir kasdieniniame gyvenime. Kartu galime sukurti aplinką, kuri puoselėja asmeninį augimą, ugdo teigiamas emocijas ir aprūpina jaunus protus įrankiais, reikalingais klestėjimui.

Pagrindinė informacija

Vieta:

Kaunas, Lietuva

Dalyvaujančios šalys:

Lietuva, Bulgarija, Kroatija, Graikija, Airija, Italija, Latvija, Vengrija

Data:

Rugsėjo 27 – spalio 5 dienomis

Amžius:

17+

Finansavimas:

Didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 23 eur**

Pasižymėkite savo kalendoriuose rugsėjo 27 – spalio 5 d. ir pasiruoškite įkvepiančiai sąmoningumo kelionei jaunimui skirtame projekte ,,EQ and Mindfulness in Youth Work” Kaune, Lietuvoje! Prisijunkite prie dalyvių iš 9 šalių ir kartu  tyrinėkite EQ ir sąmoningumo galią efektyvumo didinimui kasdieniniame gyvenime. Sužinokite, kaip efektyviai valdyti stresą, skatinti teigiamas emocijas ir įgalinti mažiau galimybių turintį jaunimą taikant į širdį orientuotą požiūrį.

Nepraleiskite šios transformuojančios galimybės!

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– bus siekiama išlaikyti lyčių lygybę.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija vyksta iki rugsėjo 25 dienos.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Projekto tikslai

  1. Didinti 36 jaunuolių informuotumą apie emocinio intelekto ir dėmesingo įsisąmoninimo praktikų svarbą jų darbo ir gyvenimo pusiausvyrai, taip pat veiklos rezultatams ir pasitenkinimui.
  2. Skatinti 36  jaunuolius prisidėti prie perdegimo ir didėjančio streso lygio prevencijos savo organizacijose / darbovietėse didinant savo emocinio intelekto ir sąmoningumo kompetencijas.
  3. Pagerinti partnerių organizacijų darbo su jaunimu kokybę, taikant emocinio intelekto ir sąmoningumo praktikas.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials