Empowering Volunteers to Enhance Quality: Strategies for Support and Success  - Unique Projects

 Empowering Volunteers to Enhance Quality: Strategies for Support and Success 

Apžvalga

Savanoriai yra teigiamų pokyčių bendruomenėse katalizatoriai. Norint užtikrinti jų sėkmę, labai svarbu turėti stiprią paramos sistemą. Mentoriai, koordinatoriai ir prižiūrėtojai atlieka labai svarbų vaidmenį, teikdami savanoriams patarimus, pagalbą ir padrąsinimą. Investuodamos į šių su jaunimu dirbančių asmenų mokymą ir tobulinimą, organizacijos gali sustiprinti savo savanorių paramos sistemas, kad savanoriai galėtų klestėti ir daryti ilgalaikį poveikį. Pagrindinis šio projekto tikslas – rengti išsamius mokymus, kurie suteiktų organizacijoms reikiamų įgūdžių, kad jos galėtų palengvinti kokybišką savanorišką veiklą ir projektus, taip skatinant prasmingą savanorių patirtį pagal tokias programas kaip Europos solidarumo korpusas.  

Pagrindinė informacija

Vieta:

Malta

Dalyvaujančios šalys:

Turkija, Rumunija, Danija, Vokietija, Italija, Graikija, Čekija, Švedija, Ispanija, Šiaurės Makedonija, Lenkija, Lietuva

Data:

Lapkričio 8 – 14 dienomis

Amžius:

18+

Finansavimas:

Didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**

Dėmesio, visi pasaulio kūrėjai, keitėjai ir entuziastingi savanoriai, lapkričio 8 – 14 dienomis susitinkame saulėtoje Maltoje  jaunimo mokymuose „Empowering Volunteers to Enhance Quality: Strategies for Support and Success“ .  Kartu su 12 šalių atstovais išmoksime strategijų ir metodų, kaip paremti ir pakylėti savanorius, teigiamai keičiančius pasaulį, o taip pat draugausime, juoksimės ir pažinsime naujas kultūras.

Nepraleiskite šios neįtikėtinos galimybės tapti pokyčių katalizatoriumi ir prisijungti prie aistringų žmonių bendruomenės, siekiančios, kad pasaulis taptų geresnis.

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– bus siekiama išlaikyti lyčių lygybę.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija vyksta iki spalio 18 dienos.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Projekto tikslai

  1. Gilinti žinias apie savanoriškos veiklos istoriją, principus ir filosofiją, taip pat nustatyti sėkmingų savanoriškos veiklos projektų galimybes vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis.
  2. Susipažinti su aktualia informacija ir naujomis tendencijomis, susijusiomis su savanoriškos veiklos projektų įgyvendinimu, pagrindiniais dokumentais ir pagrindinių suinteresuotųjų šalių teisių, pareigų ir vaidmenų apibrėžimu.
  3. Įgyti žinių apie bendrą savanorių projektų valdymo procesą, įskaitant konfliktų ir nenuspėjamų situacijų sprendimo strategijas.
  4. Pripažinti svarbiausius pagrindinių savanoriškos veiklos veikėjų, pavyzdžiui, koordinatorių, mentorių ir vadovų, vaidmenis.
  5. Suvokti mentoriaus vaidmens svarbą visame procese.
  6. Nustatyti ir įvaldyti metodus, kaip suteikti papildomą paramą savanoriams sudėtingose situacijose.
  7. Dalijimasis sėkminga dalyvaujančių šalių darbo su savanoriais praktika.
  8. Užmegzti ilgalaikę partnerystę tarp dalyvaujančių organizacijų ne tik savanoriškos veiklos, bet ir jaunimo veiklos srityje.
  9. Dalyvaujančių organizacijų, mentorių ir prižiūrėtojų tinklo kūrimas.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials