Digital - New Level of Safety - Unique Projects

Digital – New Level of Safety

Apžvalga

Tenka pripažinti, kad šiais laikais vis dar nepakankamai vertinamas saugumas internete, o internetinių nusikaltimų, tokių kaip tapatybės, duomenų vagystės ir apgaulės siekiant išvilioti pinigus, kiekis auga su kiekviena diena. Ypatingai dideli pavojai tyko jaunimo tarpe. Todėl šiame projekte bus sprendžiamas aktyvesnių priemonių poreikis, duomenų apsaugos ir privatumo technologijų naudojimas siekiant sukurti saugesnę aplinką internete. Šio projekto tikslas – apsaugoti jaunuolius nuo internete tykančių pavojų ir padėti jiems apsisaugoti nuo elektroninių nusikaltimų.

Pagrindiniai tikslai – gerinti dalyvių skaitmeninę saugą, skatinti atsakingą elgesį internete, šviesti apie privatumo priemonių naudą ir keisti požiūrį bei elgseną, susijusią su asmens duomenų valdymu.

Pagrindinė informacija

Vieta:

Kaunas, Lietuva

Dalyvaujančios šalys:

Lietuva, Vokietija, Graikija, Lenkija, Rumunija, Slovakija, Italija

Data:

Balandžio 19 – 29 dienomis

Amžius:

6 dalyviai (18-24) + 1 grupės lyderis (18+) (bus atsižvelgiama į lyčių balansą)

Finansavimas:

Didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 23 eur**

Unikali galimybė jauniems skaitmeninių technologijų entuziastams! Prisijunk prie „Digital – New Level of Safety” Erasmus+ jaunimo mainų projekto, kuris vyks balandžio 19-29 d. Kaune, Lietuvoje ir kartu su  bendraamžiais iš 7 šalių ir tobulink savo skaitmeninius įgūdžius ir išmok kaip kurti saugią aplinką internete. Tai praturtinanti 10 dienų patirtis, kurios metu mokysimės, dalinsimės žiniomis, patirtimi, pažinsime kitas kultūras ir kursime tarptautines draugystes.

Paskubėk ir padėk sukurti saugesnę interneto ateitį kartu!

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– bus siekiama išlaikyti lyčių lygybę.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija vyksta iki kovo 10 dienos.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Projekto tikslai

  1. Didinti dalyvių skaitmeninį saugumą, mažinti neatsakingą elgesį internete.
  2. Sužinoti apie privatumo priemonių naudojimo naudą dalyviams, vietos bendruomenėms.
  3. Pakeisti požiūrį ir elgesį, susijusį su privačiais asmens duomenimis, naudojant geresnius dalyvių ir vietos bendruomenių skaitmeninius įgūdžius.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials