Democratization By Digitalization - Unique Projects

Democratization By Digitalization

Apžvalga

Skaitmenizacijos plėtra lėmė informacijos, kurios didžioji dalis yra manipuliacinio pobūdžio, sklaidą. Nelengva net ir patyrusiems nepasiklysti informacijos sraute, kuriame įvairių išmanių technologijų pagalba galima padirbti bet kokį turinį. O kritiškai vertinti informaciją ypatingai sunku jaunuoliams. Todėl ši karta, ypatingai veikiama šio skaitmeninio pasaulio, patiria neigiamą poveikį ir, norėdama dalyvauti demokratiniame gyvenime, turi būti šviečiama prieš manipuliacijas ir dezinformaciją.

Šio projekto tikslas – pakeisti jaunuolių požiūrį į demokratiją, mokant, kaip svarbu gauti tikslią ir faktais pagrįstą informaciją ir aktyviai dalyvauti visuomeniniame pilietiniame gyvenime, naudojantis skaitmeninėmis priemonėmis. Šiuo projektu siekiama ugdyti sąmoningus asmenis ir skatinti demokratiškesnę visuomenę.

 

Pagrindinė informacija

Vieta:

Paikuse, Estija

Dalyvaujančios šalys:

Turkija, Estija, Šiaurės Makedonija, Lietuva

Data:

Balandžio 30 – gegužės 7 dienomis

Amžius:

8 dalyviai (18 – 30 metų)

Finansavimas:

Didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**

Geriausia vieta patobulėti nuostabios gamtos apsuptyje balandžio 30 – gegužės 7 dienomis vyksiančiuose jaunimo mainuose ,,Democratization By Digitalization” Paikuse, Estijoje. Mokysimės kaip atpažinti dezinformaciją, kodėl tai yra svarbu ir ką mes galime padaryti, kad kartu apginti demokratiją. Be to, pažinsime naujas kultūras, megzime tarptautines pažintis, mėgausimės nuostabia gamta ir turėsime begales smagių veiklų.

Tobulėjimas gali būti įdomus ir smagus, laikas patirti tai ir tau!

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– bus siekiama išlaikyti lyčių lygybę.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija vyksta iki kovo 30 dienos.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Projekto tikslai

Projekto tikslas – pakeisti jaunuolių požiūrį į demokratiją, mokant, kaip svarbu gauti tikslią informaciją ir aktyviai dalyvauti naudojantis skaitmeninėmis priemonėmis.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials