Dance it out! - Unique Projects

Dance it out!

Apžvalga

2021 m. atlikti tyrimai parodė, kad COVID-19 pandemijos metu tarp jaunimo labai padaugėjo nerimo ir depresijos atvejų. Šią tendenciją dar labiau sustiprino pasaulinės problemos, tokios kaip karas Ukrainoje, klimato kaita, stichinės nelaimės ir pabėgėlių krizė. Siekiant spręsti šią problemą, šokio judesio terapija (ŠJT) buvo įvardyta kaip veiksmingas, natūralus emocinių sukrėtimų valdymo metodas. ŠJT padeda pasiekti emocinę, kognityvinę, fizinę ir socialinę integraciją, plačiai taikoma mažinant stresą, valdant nuotaiką ir gerinant fizines galimybes, pavyzdžiui, jėgą ir koordinaciją. Pastebėta, kad jis didina savimonę ir savigarbą be jokio šalutinio poveikio. Naujausi tyrimai taip pat rodo, kad ŠJT gerina kognityvines funkcijas ir smegenų veiklą, o tai ypač naudinga jauniems žmonėms, turintiems sunkumų dėl dėmesio koncentracijos.

Pagrindinė informacija

Vieta:

Kaunas, Lietuva

Dalyvaujančios šalys:

Lietuva, Prancūzija, Rumunija, Lenkija, Bulgarija

Data:

Balandžio 30 – gegužės 9 dienomis

Amžius:

7 dalyviai (16-24) + 1 grupės lyderis (18+) (bus atsižvelgiama į lyčių balansą)

Finansavimas:

Didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 23 eur**

Pavasaris – tvarkymosi metas, tai kodėl nepradėjus nuo savo vidaus apsivalymo? O geriausiai tai padaryti – šokio ritmu. Kviečiame jus į unikalų Erasmus+ jaunimo mainų projektą „Dance it out!”, kuris vyks balandžio 30 – gegužės 9 d. Kaune. Kartu su bendraamžiais iš Lietuvos, Prancūzijos, Rumunijos, Lenkijos ir Bulgarijos ne tik mokysimės apie šokio judesio terapijos naudą, bet ir praktiškai ją taikysime bei smagiai leisime laiką ir kursime naujas tarptautines draugystes.

Nori pajausti užburiančia judesio galią? Nedelsk ir junkis prie mūsų!

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– bus siekiama išlaikyti lyčių lygybę.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Projekto tikslai

  1. Sužinoti apie šokio judesio terapijos naudą ir jo taikymo galimybes dirbant su jaunimu.
  2. Praktiškai taikyti šokio judesio terapijos metodą, kad kiekvienas galėtų pajusti jo poveikį kūnui ir protui.
  3. Suteikti jaunimui įrankį, kurį jie ateityje galėtų naudoti ir gebėti šokio pagalba išreikšti savo emocijas ir spręsti psichines problemas.
  4. Skleisti šokio judesio terapijos įrankio supratimą ir skleisti jį įprastame gyvenime bei aplinkiniams žmonėms.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials