BiodiverCity - Unique Projects

BiodiverCity

Apžvalga

Šis projektas bus įdomus tiems, kurie neabėjingi aplinkosaugai ir su tuo susijusiomis problemis. Šio projekto idėja organizatoriams gimė iš noro sustiprinti savo teritoriją ir (aplinkos, kultūros, socialinę ir ekonominę) įvairovę, padedant kitiems jauniems europiečiams, užsibrėžus tikslą keistis informacija, kad vėliau juos būtų galima įgyvendinti jų kontekste, ypatingą dėmesį skiriant Europos vertybėms. Šis projektas atitinka „Erasmus+“ tikslus-socialinį ir ekonominį tobulėjimą, socialinę įtrauktį, kovą su nedarbu (verslumas), pagalbą vietos ekonomikai, švietimą ES vertybėmis, tarpkultūrinio sąmoningumo gerinimą.

Pagrindinė informacija

Vieta:

Italija, Cicala

Dalyvaujančios šalys:

Kipras, Kroatija, Lietuva, Italija, Slovakija, Graikija

Data:

Spalio 20 – 27 dienomis

Amžius:

6 dalyviai (18-25) + 1 grupės lyderis (18+)

Finansavimas:

didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

Kviečiame tave dalyvauti  jaunimo mainuose „BiodiverCity”, kurie vyks spalio 20 – 27 dienomis, Italijoje! Projektas, kuriame susipažinsi su aplinkos išsaugijimu vyks itin išskirtinėje vietoje – nedideliame miestelyje pavadinimu Circala.  Tai kalnais ir nuostabia gamta apsupta vieta su itin draugiškais vietiniais tad turėsi galimybę tiek akis paganyti tiek pasimėgauti šiltu bendravimu ir skaniu Itališku maistu.

Tobulėk keliaudamas kartu  su  „Unique Projects“!

Apie projektą išsamiau

Kas kviečiami dalyvauti?

  1. asmenys, norintys tobulinti savo įgūdžius kaimo plėtros ir aplinkos tvarumo link;
  2. asmenims, jautrus aplinkos problemoms;
  3. asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;
  4. asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;
  5. bus siekiama išlaikyti lyčių lygybę.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu.

Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK) 

Projekto tikslai

  1. Supažindinti su aplinkosauga ir pagrindinėmis problemomis;
  2. Supažindinti su kaimo plėtra ir padėti įgyti įgūdžių šioje srityje;
  3. Padėti ugdyti reikalingus įgūdžius aplinkosaugos ir aplinkos tvarumo srityje;
  4. Supažindinti jaunus asmenis su Europos vertybėmis ir prisidėti prie jų puoselėjimo.

Ką daryti norint dalyvauti projekte?

Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu **Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)

Testimonials